Sposoby Podbicie Zaplecz Statlink 261.jpg

Sposoby na dietę

Kiedy zdecydujemy się przejść na dietę mającą na celu utratę zbędnych kilogramów, warto zastosować specjalne środki wspomagające odchudzanie.

Dobrym wyborem będzie błonnik roślinny, który nie będąc strawionym w przewodzie pokarmowym pęcznieje pod wpływem wody, wysyłając do mózgu sygnały, iż jesteśmy już nasyceni. Niezawodnie reguluje on ruchy robaczkowe jelit, wspomaga regularne wypróżnianie oraz wchłanianie tłuszczów i węglowodanów.

Znajdziemy go w otrębach, pełnoziarnistym pieczywie, soi, warzywach (brokułach, marchwi, kalafiorze, płatkach kukurydzianych i owocach. Stosując dietę odchudzającą musimy pamiętać, by dużo pić – co najmniej 2 litry płynów w ciągu dnia. Jeżeli jednak nie możemy pozwolić sobie na stosowanie w naszej diecie błonnika w postaci naturalnej, zawartej w produktach, poszukać możemy w aptekach lub sklepach ze zdrową żywnością preparatów z błonnikiem roślinnym.

Zobacz też: https://www.fitchief.pl

Można go dodawać do potraw lub np. koktajli. Błonnik świetnie przyspieszy naszą przemianę materii, a przy tym jest rozwiązaniem stosunkowo niedrogim.