Rozstpami Img 620.jpg

Jak walczyć z rozstępami

Zabiegi mezoterapii bezigłowej oraz igłowej przeprowadzamy w salonach urody, tam składamy się w ręce specjalisty, ponieważ trudno a nawet niebezpiecznie byłoby przeprowadzić te czynności samemu.

Sprawa zajmuje się jednak zupełnie inaczej jeżeli chodzi o mezoterapię mikroigłową, można się pokusić o zainwestowanie w sprzęt, który jest ogólnie dostępny i stosunkowo niedrogi. Specjalne rollery są sprzedawane bardzo często już z gotowymi ampułkami witaminowymi, lub można dokupić je osobno. Przyjmijmy że chcemy zająć się rozstępami, więc kupujemy ampułki z mieszanką składników, które najlepiej sprawdzą się w walce z rozstępami oraz bliznami.


Na
temat: https://wle.pisz.pl/tonik-do-twarzy-hebe


Przygotowanie ciała lub osoby do samodzielnego przeprowadzenia mezoterapii mikroigłowej powinno być dokładne, bo musimy pamiętać o dezynfekcji również naszego rollera (wszystkie informacje są opisane w instrukcji obsługi). Kiedy jesteśmy już gotowi nakładamy serum na miejsce które chcemy „rollować” i z odpowiednim naciskiem przejeżdżamy ok.4 razy w pionie, poziomie i po skosie. Następnie na tą partia ciała nakładamy odpowiedni krem. Lekkie pieczenie, zaczerwienienie są normalnym objawem, ponieważ ingerujemy w tkanki, ale tymże jednym pobudzamy skórę do regeneracji.