internetowej-img-127.jpg

Czym jest reponsywność strony internetowej?

Responsywność strony internetowej jest inaczej jej zmienianiem się do niestandardowych rozdzielczości i rozmiarów ekranów.

W dobie powszechnie stosowanych urządzeń mobilnych, które służą użytkownikom sieci jako narzędzia do surfowania, responsywność strony internetowej jest tak jej nieocenioną cechą. Co ważne algorytmy wyszukiwarki

Google sprawiają, że witryny, które dobrze wyświetlają się na urządzeniach mobilnych są wyżej pozycjonowane. Google stworzyło nawet specjalne narzędzie, które pozwoli na przetestowanie responsywności witryny. Jeszcze kilka lat temu popularne były tak zwane mobilne wersje stron. Obecnie to witryny responsywne są najbardziej powszechną i co ważne uniwersalną formą stron internetowych skierowanych do użytkowników urządzeń mobilnych.


Zobacz związane z tym artykuły: https://wle.pisz.pl/terminal-platniczy


Tego rodzaju witryny internetowe zawsze obsługuje się równie wygodnie. Bez powodu na to, czy użytkownik strony internetowej korzysta z telefonu komórkowego, tableta, czy i innego urządzenia. Wersje mobilne nie były aż tak uniwersalne jak strony responsywne.

Dodaj komentarz